O NÁS

Našou misiou je spájať ľudí, ktorí sa zaujímajú o zdravie a veci s ním spojené a poskytovať im zaujímavé informácie a rady.

Zároveň hľadáme lekára, ktorý by liečil ľudí s hypotyreózou podľa najnovších poznakov vo svete.

Zakladateľka webu pridáva články s informáciami, ktoré jej počas dospievania a dospelosti chýbali k tomu, aby si udržala a zlepšila zdravie a chce, aby v čase, keď tu už nebude (zatiaľ sa teší pevnému zdraviu), našli jej deti relevantné informácie a pomohli svojmu zdraviu a zdraviu blízkych v prípade potreby v budúcnosti.

Budeme radi ak sa k nám pripojíte aj Vy a prispejete svojimi článkami, či komentármi.

Ponúkame aj telefonické poradenstvo k téme zdravie, špeciálne k autoimunitným ochoreniam napr. Hashimoto – autoimunitná tyreoditída.

Ako poďakovanie za našu prácu tu na webe a na Facebooku v skupine Hypotyreoza /HashimotoSkCz / stitna zlaza / autoimunita nás môžete JEDNORAZOVO PODPORIŤ t.j. „pozvať“ na virtuálnu kávu tu:
https://www.buymeacoffee.com/ZuzanaSG

Alebo nás PRAVIDELNE podporujte na Patreone, kde máte možnosť získať prístup k exkluzívnym článkom vrátane konkrétnych tipov a opatrení, ktoré pomôžu udržať a zlepšiť zdravie Vám a Vašim blízkym. Tiež sa tu získate vedomosti, o ktorých ani netušíte, že je dôležité ich poznať.
https://www.patreon.com/ZuzanaSG

Ďakujeme.